قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین

به گفته بنیانگذار بازار معروف بدنام دارک نت سیلک رود (Silk Road) ، قیمت بیت کوین (BTC) در سال آتی صعود خواهد کرد.

در یک سری از پست های وبلاگ که در تاریخ ۱۰ دسامبرمنتشر شد ، راس اولبریکت (Ross Ulbricht) – بنیانگذار دارک نت سیلک رود (Silk Road) – پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین (BTC) در سال ۲۰۲۰ به ۱۰۰،۰۰۰ دلار خواهد رسید. این پست ها بر اساس نامه هایی که او از زندان با استفاده از یک نوع تجزیه و تحلیل بازار معروف به تئوری موج الیوت (Elliott Wave Theory) نوشته است منتشر شدند.

اولبریت (Ulbricht) این ادعا و امکان انجام چنین تحلیلی را حتی بدون دانستن حرکات روزانه قیمت بیت کوین (Bitcoin) و شرایط عمومی بازار مطرح کرد. برای پیش بینی بالا و پایین چرخه های بازار مالی ، اولبریکت از افراط و تفریط در روانشناسی سرمایه گذار استفاده کرد. در بیت کوین (Bitcoin) ، ظاهراً احساسات سرمایه گذاران بر خلاف بازارهای سنتی نقش مهم تری ایفا می کنند.

به همین ترتیب ، با انتظارات سرمایه گذار همراه با روانشناسی جمعی و از طریق حلقه بازخورد مثبت از خوش بینی خریدار ، می توان قیمت بیت کوین (Bitcoin) را به صورت ساختگی افزایش داد.

فعالان صنعت کریپتو قیمت بیت کوین (BTC) را پیش بینی می کنند

برخی دیگر از فعالان صنعت نیز پیش بینی هایی را در مورد حرکت قیمت بیت کوین (Bitcoin) در سال آینده انجام داده اند. منابعی به کوین تلگراف گفتند که اندی چونگ (Andy Cheung) ، رئیس عملیاتی در اکسچنج کریپتوکارنسی (OKEx) ، می گوید که بیت کوین (Bitcoin) در سال ۲۰۲۰ بیش از ۱۴۰۰۰ دلار افزایش خواهد داشت. به گفته چونگ (Cheung) ، لیست بیت کوین (ETF) در ایالات متحده می تواند عامل افزایش قیمت باشد.

رابرت بیدلز (Robert Beadles) ، رئیس شرکت بلاکچین (blockchain) مونارچ (Monarch) ، گفته است که هالوینگ بیت کوین (Bitcoin) در ماه می می تواند قیمت را به ۱۱۰۰۰ دلار افزایش دهد. بیدلز اضافه كرد : “من ریسک میکنم و می گویم بیت کوین (Bitcoin) در ۵ سال آینده به ۲ میلیون دلار در هر کوین خواهد رسید تا زمانی که تیم توسعه هسته آن به طور تصادفی آن را از درون نابود نكنند.”

مغز متفکر پشت جاده ابریشم (Silk Road)

اولبریکت (Ulbricht) مغز متفکر پشت دارک وب جاده ابریشم بود که به کاربران اجازه می داد بدون توجه به قانونی بودن اجناس ، هر چیزی را بخرند و بفروشند. اگر چه این سایت اسلحه ها ، اطلاعات کارت اعتباری سرقت شده و همچنین محصولات قانونی را در بر گرفته ، اما داروهای غیرقانونی رایج ترین در این لیست بودند.

سیلک رود (Silk Road) در استفاده از (Tor) ، نرم افزار شبکه ای که برای دسترسی به دارک نت مورد استفاده قرار میگیرد و طرح اسکروی بیت کوین (Bitcoin escrow) برای مخفی کردن هویت خریدار و فروشنده و فعالیت آنها پیشگام بود. اولبریکت (Ulbricht) در سال ۲۰۱۵ دستگیر و به حبس ابد محکوم شد و به جرم پولشویی و کمک به توزیع مواد مخدر ، هک رایانه و کلاهبرداری و سایر اتهامات محکوم شد.

در اوایل ماه دسامبر ، تیم درپر (Tim Draper) ، یکی از موفق ترین سرمایه گذاران در جهان ، خواستار آزادی اولبریکت (Ulbricht) شد.


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای pics9.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:pics9.ir | نقشه سایت